Menü

Tüm siparişler ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilmektedir !
TOPTAN Satış En az alım 1000 TL

Hakkımızda

Misyonumuz

 

Kurulduğu andan itibaren yenilikleri ve modelleri ile özgün tasarımları, motifleri, işlemeleri, nakışları, kumaş çeşitleri ile beğeni toplamış, bütün çalışmalarında "İslami Tesettür" ölçülerini esas almıştır. Kendi bünyesinde barındırdığı eşarp şal markaları ile üretim yapmaktadır. Hitap ettiği çevrenin takdir ve desteğiyle her daim kendisini yenilemeye, çizgisini koruyarak alternatif sunmaya devam edecektir.

 

Vizyonumuz

Esarpzade.com teknolojinin imkanlarını kullanarak yeniliklerin takipçisi olacak; mağazalarının haricinde tüm Türkiye'de ürünlerini satan firmalarla müşterilerine ulaşırken; gerek yeni şubeleri, gerek internet sitesi ile daha geniş kesimlere hizmet vermeye ve sektörünün öncüsü olmaya devam edecektir.

 

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Samimiyet
  • Kalite
  • Farklılık
  • Öncülük

 

Hakkımızda

 

Esarpzade.com, 2021 yılında açılışını yaptı. Doğum yerimiz Gaziantep ve birçok ülkeden müşterilerimiz var. Dünyanın 5 kıtasına her gün yüzlerce kargo gönderiyoruz.

Bu yoğun ve adanmış çalışma, müşterilerimizin bize duyduğu güven ve sevginin gücünden kaynaklanıyor.

Müşterilerimizin sevgisi, güveni ve yakın ilgisiyle büyümeye devam ediyoruz; büyürken de start-up ruhumuzu koruyoruz.

 

Şirketimiz, müşterilerimiz ile çok hızlı ve kolay iletişime geçebilmek ve olası bilgi ihtiyaçları ve sorunlarını hızla çözebilmek adına +90 542 695 68 30 hattını devreye alarak Çağrı ve Müşteri İletişim Merkezini kurmuştur. Bu merkezimiz aynı zamanda müşterilerimizin web sitemizden (www.esarpzade.com) ve sosyal ağlardan tarafımızla iletişime geçmesi durumunda da kendilerine süratle hizmet vermektedir.

 

Esarpzade.com; dürüstlüğü, samimiyeti, kalitesi, ürün ve hizmetleri konusunda farklı bakış açısı ve inovatif yaklaşımları ile sektörüne öncü olmaya devam edecektir.